FOTO Na prvom domaćem otvaranju sezone poraz Suhopolja na stadionu Park: Promašaji i crveni karton odnijeli tri boda

Nakon osvojenog boda na gostovanju u Slatini, nogometaši Suhopolja su očekivali da će na svom terenu svladati goste iz Čazme i doći do prve ovosezonske pobjede u 2. kolu 4. lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. Međutim zbog spleta “nesretnih okolnosti”, ostali su praznih ruku.

Na samom početku utakmice Suhopoljčani propuštaju nekoliko prilika, za što im je stigla kazna u 14. minuti kada je Marko Želimorski doveo gostujući sastav u prednost.

IMG 8959 1

U 40. minuti Igor Prajo prekršajem sprječava gostujućeg igrača u izglednoj prilici za postizanje zgoditka za što je dobio crveni karton.

U drugom dijelu i s igračem manje Suhopolje je pokušalo promijenit rezultat, ali bez uspjeha. Utakmica je riješena u posljednjih petnaestak minuta. Iz kaznenog udaraca u 76. minuti Vedran Fumek dovodi Čazmu u prednost 2:0.

IMG 8950

Konačno u 86. minuti Suhopolje postiže pogodak i smanjuje na 2:1. Strijelac je bio Tomislav Filipović. Već u idućoj minuti Dario Kirin svojim zgoditkom postiže konačnih 3:1 za Čazmu.

Suhopolje – Čazma 1:3
Najbolji u suhopoljskim redovima: Tomislav Filipović