U Virovitici održan plenum 2. i 3. županijske nogometne lige Zapad: U prvom kolu 2. ŽNL vječiti derbi Lukač 05 – Turanovac

Uz provođenje svih epidemioloških mjera od koronavirusa Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, na terasi Caffe bara Vegeška u Virovitici održan je plenum klubova, koji se natječu u 2. i 3. županijskoj nogometnoj ligi Zapad.

Predsjednik Županijskog nogometnog saveza Đuro Bukvić upoznao je nazočne predstavnike klubova o obvezama svih uključenih u natjecanje vezanim uz zaštitu od koronavirusa.

Damir Vargović, povjerenik za natjecanje i Krunoslav Moslavac, tajnik Županijskog nogometnog saveza prezentirali su odluke Izvršnog odbora Županijskog nogometnog saveza. U kratkim crtama svoja izvješća su iznijeli povjerenik za suđenje Kristijan Strusa i disciplinski sudac Tihomir Majstorović.

Nakon toga se prišlo izvlačenju natjecateljskih brojeva i dogovoru o terminima odigravanja utakmica. Svi županijski trećeligaši zbog premalog broja sudaca morali su dati i rezervne termine domaćih utakmica subotom popodne ili nedjeljom ujutro.

2. županijska nogometna liga – Zapad

1. kolo:

Sokol Milanovac – Drava Terezino Polje
Sveti Đurađ – Mladost Vukosavljevica
Kladare – Bilogora 1947. Špišić Bukovica
Dinamo Kapela Dvor – Croatia Grabrovnica
Napredak Rušani – Podgorje
Lukač 05 – Turanovac

2. kolo:

Drava Terezino Polje – Turanovac
Podgorje – Lukač 05
Croatia Grabrovnica – Napredak Rušani
Bilogora 1947. Špišić Bukovica – Dinamo Kapela Dvor
Mladost Vukosavljevica – Kladare
Sokol Milanovac – Sveti Đurađ

3. kolo:

Sveti Đurađ – Drava Terezino Polje
Kladare – Sokol Milanovac
Dinamo Kapela Dvor – Mladost Vukosavljevica
Napredak Rušani – Bilogora 1947. Špišić Bukovica
Lukač 05 – Croatia Grabrovnica
Turanovac – Podgorje

4. kolo:

Drava Terezino Polje- Podgorje
Croatia Grabrovnica – Turanovac
Bilogora 1947. Špišić Bukovica – Lukač 05
Mladost Vukosavljevica- Napredak Rušani
Sokol Milanovac – Dinamo Kapela Dvor
Sveti Đurađ – Kladare

3. županijska nogometna liga – Zapad

1. kolo:

Turnašica – Podravec Dinjevac
Stara Brezovica – Sloga Dugo Selo
Brana Bačevac – Aršanj Sedlarica
Otrovanec – Slaven Detkovac

2. kolo:

Podravec Dinjevac – Slaven Detkovac
Aršanj Sedlarica – Otrovanec
Sloga Dugo Selo – Brana Bačevac
Turnašica – Stara Brezovica

3. kolo:

Stara Brezovica – Podravec Dinjevac
Brana Bačevac -Turnašica
Otrovanec – Sloga Dugo Selo
Slaven Detkovac – Aršanj Sedlarica

4. kolo:

Podravec Dinjevac – Aršanj Sedlarica
Sloga Dugo Selo – Slaven Detkovac
Turnašica – Otrovanec
Stara Brezovica – Brana Bačevac

(www.icv.hr, mš, foto: M. Šolc)