4. LIGA BJ-KC-VT Hrpa promašaja odvela Slatinčane u novi poraz: Poveli u Daruvaru pa izgubili utakmicu

Nogometaši Slatine u 4. kolu 4. lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica gostovali su u Daruvaru i izgubili od istoimenog domaćina 2:1.

Rezultat nije pravo ogledalo stanja na terenu. U 6. minuti Domagoj Jendrašić postiže vodeći zgoditak za Slatinu. Samo dvije minute kasnije Karlo Ivančić koristi jednu pogrešku slatinske obrane i izjednačuje rezultat. Slijedio je niz prilika slatinskih nogometaša. Domaći gol kao da je bio začaran za goste. S rezultatom 1:1 se otišlo na odmor.

U nastavku igrači Slatine propuštaju još nekoliko prilika, za što je stigla kazna u 61. minuti, kada je Dubravko Hasl svojim pogotkom doveo domaću momčad u prednost 2:1. Rezultat se nije mijenjao do kraja utakmice.

– Već nekoliko utakmica ponavljamo istu priču. Stvaramo brojne prilike koje ne uspijevamo realizirati, za što nas protivnici kažnjavaju i gubimo utakmice. Ovoga puta su domaći iz svoje dvije jedine prilike došli do dva pogotka i pobjede – razočaran postignutim rezultatom bio je trener Slatine Damir Pemper.

Daruvar – Slatina 2:1
Najbolji u slatinskim redovima: Renato Pecolaj