3. HRL ISTOK Orahovčani slomili Tenju s 13 golova sjajnog Tonija Kolarića, remi rukometašica Mikleuša u Petrijevcima

U 5. kolu 3. hrvatske rukometne lige Istok rukometaši Orahovice na svom terenu su pobijedili Tenju rezultatom 33:21. Od samog početka domaći rukometaši su imali rezultat pod kontrolom. Gosti su samo u jednom trenutku imali minimalnu prednost.

Sredinom prvog dijela, igrači Orahovice su se rezultatski odvojili na pet–šest zgoditaka prednosti, koja je povećana u drugom dijelu na konačnih +12. U idućem kolu rukometaši Orahovice gostuju kod momčadi Lipe.

Orahovica: Toni Virag, Tihomir Tosino 2, Igor Stojić, Almir Osmani, Matej Malkoč 5, Tomislav Rotim 2, Mihael Horvatek 2, Ivan Petrović 2, Domagoj Kiš 2, Marino Suk 3, Toni Kolarić 13 (1), Matija Čižić, Ivan Mikičić, Ivan Žiška, Domagoj Steiner i Željko Paljušić 2. Trener: Tomislav Prebeg.

Rukometašice Mikleuša u 3. kolu 3. hrvatske rukometne lige Istok gostovale su u Petrijevcima i remizirale s istoimenom domaćom ekipom 23:23. Rukometašice Mikleuša u Petrijevce su doputovale bez jedne od najiskusnijih igračica, Sare Špiranec, koja je bila ozlijeđena. To nije bio hendikep da pruže dostojan otpor domaćoj ekipi i na kraju osvoje vrijedan bod.

Utakmica je bila jako izjednačena s tim da su domaće rukometašice bile više u minimalnoj prednosti. Četiri minute prije kraja Pertrijevci su vodili 23:21, ali su igračice Mikleuša u posljednje dvije minute uspjele poravnati rezultat. U idućem kolu rukometašice Mikleuša ugošćuju Ivankovo.

Mikleuš: Ana Čurić 5, Dorotea Dolovski, Lorena Kokoška, Andrijana Pecolaj 3, Nives Svečnjak 2 (2), Marta Vekić, Lana Lipovac, Dorotea Mežnarić, Josipa Lukić 7 (1), Martina Garić 4 (2), Andrijana Miklić 2, Antonela Jakočić i Ivona Lukić. Trener: Sami Deda.