4. LIGA BJ-KC-VT Nogometaši Pitomače bili na korak do trećeg boda na gostovanju u Velikim Zdencima

Nogometaši Pitomače na gostovanju u Velikim Zdencima u 14. kolu 4. nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica remijem su nastavili niz uspjeha.

Domaća momčad je povela u 16. minuti zgoditkom Dominika Barukčića.

Rezultat se nije mijenjao do posljednjih deset minuta. U 80. minuti domaći nogometaši su povećali svoju prednost na 2:0 zgoditkom Edija Hrle. Već u sljedećem napadu Nikola Plavšić je smanjio na 2:1.

Gosti se nisu predavali i u 87. minuti iskusni Matija Miloš poravnao je na 2:2. Do kraja utakmice gostujuća momčad je imala priliku za pobjedu. Petar Škrinjar nije uspio svladati domaćeg vratara u petoj minuti sudačke nadoknade vremena, tako da je rezultat ostao 2:2.

-Mogli smo uvjerljivo izgubiti, a s druge strane na kraju smo imali priliku i za pobjedu. U tome se vidi da imamo dio mladih i još neiskusnih igrača, kojima treba sezona – dvije da stasaju. Sezonu zaključujemo županijskim derbijem sa Slatinom na našem terenu, u kojem očekujem pobjedu – najavio je uspješan završetak turbulentne sezone trener Pitomače Ivan Presečan.

Zdenka Veliki Zdenci – Pitomača 2:2
Najbolji u redovima Pitomače: Petar Škrinjar