FOTO Kup Nogometnog središta Sjever za pionire: Slaven Belupo zbog promašaja Virovitice došao do uvjerljive pobjede

U završnici Kupa Nogometnog središta Sjever u konkurenciji pionira U-15, nogometaši Virovitice na svom terenu izgubili su od koprivničkog Slaven Belupa 3:0.

Gosti su poveli u 7. minuti utakmice zgoditkom Filipa Premeca. Domaća momčad nije klonula duhom već je nastavila igrati, što je donijelo dvije odlične prilike. U 25. minuti Matko Moslavac s pet-šest metara nije dobro zahvatio loptu te je ona otišla tik uz vratnicu.

U kontranapadu gostujući igrač Leon Bošnjak iz slobodnog udarca pogodio je vratnicu.
Dvije minute kasnije najagilniji domaći igrač Josip Tambić bio je sam ispred gostujućeg vratara, ali je bio neprecizan.

IMG 0366 Custom

Tri minute kasnije stiže kazna za propuštene prilike. Roko Krapec postiže drugi zgoditak za Slaven Belupo. U drugom dijelu većinom se igralo na sredini terena. Najbolju priliku za domaću momčad u drugom dijelu imao je Matko Moslavac u 55. minuti, ali je gostujući vratar ostao nesavladiv.

Minutu prije kraja utakmice najbolji gostujući igrač Leon Bošnjak postiže treći zgoditak za Slaven Belupo, čime gostujuća momčad dolazi do uvjerljive pobjede. Domaći nogometaši su odlično parirali gostima, ali su nažalost u napadu bili neprecizni.