Prva pobjeda Lavica u sezoni: Virovitičke rukometašice u kup utakmici razbile Garešnicu

U sportskoj dvorani Srednje škole u Garešnici jučer (četvrtak) je odigrana utakmica 1. kola završnice Kupa regije Sjever za rukometašice. Virovitičke prvoligašice, igračice 1234 Virovitice pobijedile su domaći drugoligaški sastav 43:19. Rukometašice Garešnice prvih deset minuta su držale rezultatski priključak, a čak su u jednom trenutku imale i prednost od jednog zgoditka (2:1). Od desete minute virovitičke Lavice ubacuju u višu brzinu i do odlaska na odmor rezultatski se odvajaju. U drugom dijelu do izražaja je došla kvaliteta virovitičke ekipe koja je na kraju došla do uvjerljive pobjede 43:19.

1234 Virovitica: Marija Devald, Martina Majkovčan, Jelena Pratljačić, Lukrecia Veršec 1, Nadia Dujmović 1, Ivana Kirin 6, Karla Tumpić 1, Marija Medved 3, Ana Blažev 1, Nika Deskar 6, Klara Crnoja 1, Viktorija Šestak 5, Laura Oršulić 4, Nea Kovač 1, Tena Mioč – Cabadaj 9 i Lea Vukojević 4. Trener: Vladimir Gašparac.

Isključenja: 6 minuta (Crnoja, Šestak i Oršulić).