FOTO Viro Virovitica i Slatina bolji od Ivankovčana: U županijskom derbiju na krilima Dominika Arsića slavili Virovitičani

U sportskoj dvorani Osnovne škole Ivane Brlić – Mažuranić odigrane su utakmice 4. kola 1. rukometne lige U-17 za mladiće (Regija 4).

U prvom susretu igrači Viro Virovitice nadjačali su Cestorad Vinkoprom iz Ivankova 27:21. Do 16. minute gosti su imali minimalnu prednost, nakon čega domaća momčad preuzima kontrolu rezultata i dolazi do pobjede.

Viro Virovitica: Karlo Starčević, Filip Kosanović, Mateo Mijatović 5, Hrvoje Vašarević, Dominik Arsić 9, Marko Šulentić 3, Matko Moslavac 6, Ivan Jakuš 3, Davorin Kolar 1 i Marko Pribil. Trener: Damir Vašarević.

U drugoj utakmici Slatina je bila uvjerljiva u ogledu s Cestorad Vinkopromom. Ivankovčani su poveli 1:0, ali u nastavku rezultat su u potpunosti kontrolirali Slatinčani i došli do uvjerljive pobjede 28:15.

Slatina: Nikola Brnada, Noa Fazekaš 6 (1), David Rožanković 3, Dino Majstorović 3, Matija Kožić, Zvonimir Bertić 9 (1), Fran Kovač, Filip Halužan, Ivan Lukac 3, Karlo Škafar 1 i Mario Šomođi 3. Trener: Vladimir Gojković.

IMG 1291

Na kraju su svoju međusobnu utakmicu odigrali Viro Virovitica i Slatina. Prvih desetak minuta momčadi su se izmjenjivale u prednosti. U nastavku prvog dijela razigrali su se Virovitičani i na odmor odlaze s prednošću 13:7. Sredinom nastavka Slatinčani postepeno smanjuju prednost virovitičke momčadi. U 46. minuti Slatina je poravnala na 23:23. Imali su loptu za preokret, ali je ona u brzopletom napadu završila u autu. Marko Šulentić i Ivan Jakuš svojim zgodicima te Karlo Starčević svojim obranama donose pobjedu Viro Virovitici 26:24.

IMG 1273

Viro Virovitica: Karlo Starčević, Filip Kosanović, Mateo Mijatović 4, Hrvoje Vašarević 3, Dominik Arsić 7, Marko Šulentić 5 (1), Matko Moslavac 1, Ivan Jakuš 5, Davorin Kolar 1 i Marko Pribil. Trener: Damir Vašarević.

Slatina: Nikola Brnada, Noa Fazekaš, David Rožanković 2, Dino Majstorović 3, Matija Kožić, Zvonimir Bertić 7 (1), Fran Kovač, Filip Halužan, Ivan Lukac 10 (1), Karlo Škafar 2 i Mario Šomođi. Trener: Vladimir Gojković.