Vinkovačka Spačva poražena u Rijeci od Zameta: Virovitički rukometaš Karlo Vašarević najefikasniji gostujući igrač

Vinkovačka Spačva u odgođenoj utakmici 6. kola Paket 24 Premijerlige gostovala je u Rijeci kod Zameta.

U prvom dijelu momčadi su bile ravnopravne. Desetak minuta prije odlaska na odmor Zamet koristi igrača više i pravi tri zgoditka prednosti. U drugom dijelu domaća momčad povećava prednost i dolazi do pobjede 31:26.

Najefikasniji gostujući igrač bio je Virovitičanin Karlo Vašarević, koji je postigao šest zgoditaka iz sedam upućenih udaraca na gol. Vašarević je u igri bio samo prvih trideset minuta. U drugom dijelu nije uopće ulazio u igru.

Ovog vikenda Spačva je na svom terenu trebala igrati s Porečom, ali je utakmica odgođena jer se momčad Poreča nalazi u samoizolaciji. Time je izostao ogled nekadašnjih suigrača iz Viro Virovitice Karla Vašarevića s vinkovačke te braće Luke i Karla Moslavca s porečke strane.