FOTO Odigrani susreti 1. hrvatske rukometne lige U-17: Virovitičani u dvije utakmice osvojili samo bod

U sportskoj dvorani Osnovne škole “Ivane Brlić – Mažuranić” u Virovitici odigrane su utakmice 8. kola 1. hrvatske rukometne lige U-17 u regiji IV.

U prvom susretu igrači Viro Virovitice su remizirali s Ivanom iz Mikanovaca rezultatom 20:20. Prvih 14 minuta gosti iz Mikanovaca imali su prednost. Od 15. minute domaći rukometaši su u prednosti, koja je u drugom dijelu u dva navrata bila tri zgoditka (15:12 i 18:15). Međutim gostujući igrači su pet minuta prije kraja uspjeli poravnati na 20:20. Obje momčadi su mogle doći do pobjede, ali se rezultat do kraja nije mijenjao.

IMG 2088

Viro Virovitica: Karlo Starčević, Roko Rendulić, Mateo Mijatović 4, Hrvoje Vašarević 5 (2), Ivan Jakuš 4, Dominik Arsić 1, Rene Velić 2, Marko Šulentić 1, Filip Kosanović, Matko Moslavac 2, Davorin Kolar 1 i Marko Pribil. Trener: Damir Vašarević.

Nakon petnaestak minuta pauze, momčad Viro Virovitice odigrala je drugi susret s vršnjacima iz Đakova. Od samog početka odmorni Đakovčani su kontrolirali rezultat i došli do uvjerljive pobjede 29:20.

IMG 2016

Viro Virovitica: Karlo Starčević, Roko Rendulić, Mateo Mijatović 2, Hrvoje Vašarević 5 (1), Ivan Jakuš 3, Dominik Arsić 3, Rene Velić, Marko Šulentić 3, Filip Kosanović, Matko Moslavac 2, Davorin Kolar 2 i Marko Pribil. Trener: Damir Vašarević.

Slatinčani su svoje utakmice s Mikanovčanima i Đakovčanima odgodili zbog bolesti.