2. HRL SJEVER Četrnaest golova Tamare Štefanec u rutinskoj pobjedi Pitomače protiv ligaških fenjerašica

U 15. kolu 2. hrvatske lige Sjever rukometašice Pitomače na svom su terenu lako došle do nova dva boda u susretu s posljednjeplasiranom ekipom lige, osječkom Olimpijom. Konačan rezultat bio je 45:31.

Od prve minute bilo je očito tko je bolji, samo je bilo pitanje s kojom će razlikom domaća ekipa doći do pobjede. Trenerica Pitomače Sanja Šandrovčan nakon uvodnih desetak minuta rotirala je sve igračice, što su u pojedinim trenucima Osječanke koristile i u nekoliko navrata smanjile domaću prednost.

-Bili smo favoriti i dala sam priliku svim igračicama, velikim i malim, onima koje redovito treniraju, kao i onima koje ne stignu na svaki trening – nakon susreta je kratko prokomentirala domaća trenerica Sanja Šandrovčan.

Pitomača: Iva Blažević, Iva Biuk, Erin Pintarić 4 (3), Nina Ferić 6, Ines Begović 2, Tamara Štefanec 14 (4), Antonela Brlas, Sofija Martinčević 1, Nika Pintarić, Marija Roberta Magić 8, Gabriela Kakša, Valentina Šanteković 5, Maja Biuk, Ana Šimić Kaša 1, Valentina Šandrovčan 1 i Vita Domijan 3. Trenerica: Sanja Šandrovčan.