1. HRL Lavice upisale novi poraz, Split uvjerljivo slavio u Virovitici

Iako je susret dobro krenuo, rukometašice 1234 Virovitice ipak nisu uspjele napraviti iznenađenje u susretu 19. kola 1. HRL u kojem su ugostile Split 2010. Gošće su u drugih 30 minuta prelomile susret i uvjerljivo slavile rezultatom 27:40.

Sve dobro u ovom susretu kod Lavica smo vidjeli u prvom djelu kada su rezultat držale u egalu do 27. minute susreta. U posljednje tri minute prvog djela serijom 3:0 Splićanke odlaze na četiri pogotka prednosti, a s četiri pogotka u prvih pet minuta nastavka susret je bio praktički riješen. Rezultat je tada glasio 18:26.

Samo 9 postignutih i 18 primljenih pogodaka u drugom poluvremenu dovelo je do još jednog uvjerljivog poraza. Nina Milovanović i Marija Medved bile su najefikasnije u ovom susretu, dok je Martina Majkovčan upisala 10 obrana.

1234 Virovitica: Marija Devald, Martina Majkovčan 10+0, Jelena Pratljačić, Lukrecia Veršec 4, Tea Strusa 1, Nadia Dujmović, Klara Crnoja, Lea Zupčić 1, Marija Medved 6, Ana Blažev, Elena Bardić 1, Nea Kovač, Ivana Kirin 4, Nina Milovanović 8, Laura Oršulić, Tena Mioč – Cabadaj 2, trener: Franjo Meter.