1. HRL Pobjeda mladih rukometaša Slatine i poraz Viro Virovitice na gostovanju u Ivankovu

U susretima 12. kola 1. hrvatske lige U–17 u regiji IV mladi rukometaši Slatine i Viro Virovitice gostovali su u Ivankovu, gdje su igrali s domaćom momčadi Cestorad – Vinkoprom.

Slatinčani su pobijedili 23:18. Pred kraj prvog dijela rukometaši Slatine odvojili su se na tri zgoditka prednosti. U posljednjih desetak minuta utakmice ta se prednost povećala na konačnih 23:18.

Slatina: Noa Fazekaš 3, David Rožanković 2, Dino Majstorović 8, Toni Petrak, Zvonimir Bertić 6 (2), Fran Kovač, Nikola Brnada, Filip Halužan, Ivan Lukac 1, Noa Nemet, Karlo Škafar 1 i Mario Šomođi 2. Trener: Vladimir Gojković.

Virovitičani su prvih trinaest minuta bili u prednosti. Domaća momčad preokreće rezultat i na odmor se odlazi s prednošću Ivankovčana 13:11. U drugom dijelu mladi igrači Cestoard – Vinkoproma su svoju prednost i povećali. Na kraju je završilo rezultatom 23:19 za momčad iz Ivankova.

Viro Virovitica: Karlo Starčević 1, Davorin Kolar, Roko Rendulić, Mateo Mijatović 4, Hrvoje Vašarević 2(1), Ivan Jakuš 2, Dominik Arsić 3, Marko Pribil, Ivan Dukarić, Rene Velić, Filip Kosanović i Marko Šulentić 7. Trener: Damir Vašarević.