2. ŽNL ISTOK U Dolcima bez pogodaka, Dinamo minimalno slavio protiv Standarda

Da remi iz 8. kola nije bio slučajan, kada su i uz igrača manje od 30. minute susreta uspjeli upisati novi bod protiv vodeće momčadi prvenstva, pokazali su još jednom nogometaši Mladosti iz Bakića. Iako su dva puta gubili, susret protiv četvrtoplasirane Munje iz Velikog Rastovca završio je bez pobjednika.

U 10. minuti Vida je doveo goste u prednost od 1:0, a iz kaznenog udarca u 39. minuti stvari na početak vraća Dmitrović. Brazilac u redovima gostiju, Lucas Vinicius Tavares Gomes vraća prednost na stranu svoje momčadi, dok je konačan rezultat svojim drugim pogotkom postavio Dmitrović 11 minuta prije kraja susreta.

Pogodak Matije Matića u 62. minuti bio je dovoljan Dinamu iz Josipova za tri nova boda protiv drugoplasiranog Standarda koji se ovim porazom udaljio od vodećeg Crnca na -7.

Upravo je Crnac nakon prošlotjednog “kiksa” stigao do punog plijena pobjedom u Jugovom Polju rezultatom 3:0. Pogotke za gostujući sastav postigli su Radić i dvaput Kovačević.

Remi bez pogodaka odigran je u Dolcima između DOŠK-a i Zrinskog iz Nove Bukovice.