FOTO Vurdelja i Pecolaj donijeli Pemperovoj momčadi drugu proljetnu domaću pobjedu

Nogometaši Slatine u 21. kolu 4. lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica na svom terenu svladali su Zdenku iz Velikih Zdenaca 2:1 i došli do druge proljetne domaće pobjede.

Slatinčani se i dalje muče da bi došli do bodova. U prvom dijelu, u kojemu je domaća momčad propustila nekoliko prilika za zgoditak, završio je najnepopularnijim rezultatom 0:0.

Na početku nastavka, u 51. minuti gostujući igrač Stipe Marić iz slobodnog udarca dovodi Zdenku u prednost. Gostujući zgoditak malo je razbudio domaću momčad, koja je u posljednjih dvadesetak minuta napravila preokret i došla do vrijedna tri boda. Rezultat je u egal vratio domaći kapetan Ozren Vurdelja iz slobodnog udarca u 69. minuti susreta, a pobjedu je osigurao Renato Pecolaj zgoditkom sedam minuta prije kraja.

m IMG 7405

-Nismo briljirali, teško smo došli do bodova. Ne realiziramo svoje prilike, što je naša stara boljka – nakon susreta rezimirao je trener Slatine Damir Pemper.

Slatina – Zdenka Veliki Zdenci 2:1
Najbolji u slatinskim redovima: Ozren Vurdelja