Poznato je tko ovog vikenda sudi na županijskim nogometnim travnjacima: Kečkiš, Vidović-Volenik i Gobac na derbiju kola 1. ŽNL u Gornjem Bazju

Na službenim stranicama Županijskog nogometnog saveza objavljena su imena sudaca koji će ovog vikenda dijeliti nogometnu pravdu županijskim prvoligašima te drugoligašima i trećeligašima u skupinama Istok i Zapad.

1. ŽNL: 23. kolo

Tekst se nastavlja ispod oglasa...

Voćin – Mladost Čačinci
-M. Presečan, H. Selenić, S. Kovač

Dinamo Četekovac – Mladost 1930. Čađavica
-Siniša Ličinić, M. Loparac, D. Rakitničan

Slavonija Sladojevci – Borova
-N. Kristić, Saša Ličinić, M. Jozić

Bratstvo Gornje Bazje – Sloga Zdenci
-N. Kečkiš, B. Vidović-Volenik, M. Gobac

Graničar Bušetina – Podravac Sopje
-N. Vargović, B. Grujić, T. Resler

Rezovac – Gradina
-M. Nađ, M. Ferić, A. Nikolić

Mikleuš – Ćeralije
-M. Lončar, M. Gobac, K. Godeč

2. ŽNL Zapad: 18. kolo

Drava Terezino Polje – Dinamo Kapela Dvor
-T. Blažević, K. Aragović, Matija Lješčak

Kladare – Napredak Rušani
-L. Majstorović, M. Smrček, Ž. Horvatinović

Sveti Đurađ – Lukač 05
-N. Kečkiš, Ivan Majstorović, M. Huber

Mladost Vukosavljevica – Podgorje
-G. Loparac, A. Strusa, M. Maslać

Bilogora 1947. Špišić Bukovica – Croatia Grabrovnica
-E. Kapitan, B. Vidović-Volenik, Ivona Majstorović

2. ŽNL Istok: 11. kolo

Standard Nova Šarovka – Zrinski Nova Bukovica
-G. Loparac, M. Brdarić, M. Jozić

DOŠK Dolci – Crnac
-Z. Stojnović, I. Srednoselac, L. Pastuović

Dinamo Josipovo – Munja Veliki Rastovac
-N. Lukačević, N. Mesarić, M. Oklopčić

Plavi Jugovo Polje – Mladost Bakić
-N. Marinović, V. Melinčević, Tomislav Matovina

3. ŽNL Zapad: 11. kolo

Aršanj Sedlarica – Podravec Dinjevac
-M. Lukačević, M. Smrček, D. Herent

Slaven Detkovac – Sloga Dugo Selo
-T. Blažević

Otrovanec – Turnašica
-N. Marinović

Brana Bačevac – Stara Brezovica
-Leopold Majstorović

3. ŽNL Istok: 11. kolo

Slavonac Novaki – Grabić
-M. Lončar

Orešac – Kozice
-A. Vicić

Vaška – Meljani
-N. Kristić

(www.icv.hr, ts, foto: ilustracija, M. Rajnović)