MINIMALNA, ALI SLATKA POBJEDA Virovitički rukometaši srušili Prelog za treću ovosezonsku pobjedu

U 23. kolu 1. hrvatske lige Sjever rukometaši Viro Virovitice na svom su terenu u sportskoj dvorani Tehničke škole pobijedili posljednjeplasiranu momčad lige Prelog rezultatom 35:34.

U prvih 15 minuta ekipe su se izmjenjivale u prednosti. Do odlaska na odmor domaća momčad je stekla prednost od tri zgoditka (17:14). U drugom dijelu rukometaši Viro Virovitice imaju konstantnu prednost od nekoliko zgoditaka. U posljednje dvije minute rukometaši iz Međimurja kreću na “sve ili ništa”, ali su jedino uspjeli smanjiti svoj zaostatak na samo jedan pogodak.

U domaćim redovima najefikasniji su bili Mateo Drinovac sa sedam te Dubravko Benko i Mateo Brašnić Ferreira sa po šest zgoditaka.

Viro Virovitica: Karlo Štimac, Dino Meter, Karlo Starčević, Antonio Pavić 2, Vladimir Flanjak 4, Hrvoje Vašarević, Dominik Arsić 1, Mateo Drinovac 7, Mateo Brašnić Ferreira 6 (3), Matej Oršulić 1, Deni Vilček, Dominik Sabo 4, Marko Đeri, Matko Crljenić 2, Toni Smutni 2 i Dubravko Benko 6. Trener: Damir Vašarević.