ŠRU Ođenica iz Virovitice treća na 25. ribolovnom kupu “Bljesak”: Priznanje Ivanu Rakociji za sudjelovanje na svih 25 kupova

U subotu, 1. svibnja, u Lipiku na jezeru Raminac, održan je 25. ribolovni kup “Bljesak” u organizaciji ŠRD Pakrac na kojem je sudjelovalo 10 ekipa iz cijele Hrvatske. Na natjecanju je sudjelovala i treće mjesto osvojila ekipa ŠRU Ođenica iz Virovitice u sastavu Ivan Rakocija, Dražen Jovanović i Tihomir Ištvanović.

Tihomir Ištvanović je osvojio 1. mjesto u sektoru, Ivan Rakocija 3. i Dražen Jovanović 4. mjesto, te su u ukupnom plasmanu završili 3. sa 8 sektorskih plasmana. Prvo mjesto osvojila je ŠRD Bjelka Sunja sa 5 sektorskih plasmana dok je drugo mjesto osvojio ŠRD Lipik sa 6 sektorskih plasmana. Posebno priznanje za sudjelovanje na svih 25 kupova “Bljesak” určeno je Virovitičanu Ivanu Rakociji.