VIDEO Aršanj slavi naslov prvaka: Filipović otvorio, a Bogović zaključio susret vrijedan ulaska u viši rang

Jučerašnjom uvjerljivom pobjedom u posljednjem sezonskom susretu 3. ŽNL Zapad, nogometaši Aršanja došli su do naslova prvaka sa pet bodova prednosti nad momčadi Podravca koja je danas, u utakmici protiv Otrovanca koja na kraju o ničemu nije odlučivala, poražena rezultatom 4:1.

Već u 5. minuti veselje na gostujućoj klupi donio je Hrvoje Filipović koji im je donio prednost od 1:0, dok su u posljednje dvije minute prvog poluvremena susret ”dovršili” Marko Filipović i Matija Lovreković

Marko Filipović povisio je na 4:0 nakon 14 minuta igre u drugom dijelu, na 4:1 smanjio je Filip Radić, dok je konačnih 5:1 postavio Stiven Bogović.

Stigla je tako do kraja jedna od najzanimljivijih sezona u 3. županijskim nogometnim ligama, a momčad iz Sedlarice od sljedeće sezone priključiti će se društvu drugoligaša. U priloženom videu pogledajte kako je to izgledalo jučer u Sedlarici.