Župan Andrović čestitao vatrogascima blagdan sv. Florijana: Vaša hrabrost, nesebičnost i požrtvovnost nema cijene i pripada vam posebno mjesto u našem društvu

U povodom Međunarodnog dana vatrogasaca i blagdana zaštitnika svetog Florijana, koji se obilježava 4. svibnja, svim vatrogascima s područja Virovitičko-podravske županije župan Igor Andrović uputio je čestitke.

Vaša hrabrost, nesebičnost i požrtvovnost nema cijene. Vama, koji prenosite istinske ljudske vrijednosti, pripada posebno mjesto u našem društvu. Uvijek ste među prvima kada treba pomoći ljudima u nevolji, štiteći i ljudske živote i imovinu stanovnika Virovitičko-podravske županije. Svim pripadnicima javnih vatrogasnih postrojbi i dobrovoljnih vatrogasnih društava na području naše županije, upućujem jedno veliko HVALA.

(vpz.hr)

PROMO

Povezane vijesti

Skip to content