Eva Gal četvrtu godinu za redom osvojila naslov prvakinje Hrvatske u kickboxu, Fran Bišćan osvojio dvije bronce

Jučer (nedjelja) je u Opatiji održano Prvenstvo Hrvatske u kickboxu, u disciplini kick light, na kojemu je sudjelovalo 20 klubova sa 211 boraca, a među njima i borci iz Taekwondo kluba Slatina.

U starijim kadetkinjama u kategoriji do 42 kilograma Eva Gal je osvojila zlato tako što je u finalu savladala borkinju iz Splita. Eva je već četiri godine za redom prvakinja Hrvatske u kickboxu i to u vise disciplina, te reprezentativka Hrvatske u kicboxu za nadolazeće Svjetsko prvenstvo.

20210627 105111 2 Custom

Fran Bišćan je osvojio dvije bronce u seniorima i juniorima, kategoriji do 69 kilograma, a malo je falilo da se plasira u finale.