1. LIGA NS SJEVER Odličan start mladih nogometaša Virovitice: U Koprivnici osvojeno sedam bodova

Proteklog vikenda počela su natjecanja u ligama Nogometnog središta Sjever za mlađe uzraste. Nakon odličnih rezultata u protekle dvije sezone u 2. ligi Istok selekcije U-11, U-13 i U-15 NK „Virovitice“ se ponovno natječu u 1. ligi.

U 1. kolu mladi Virovitičani su gostovali u Koprivnici kod istoimenog domaćina i osvojili sedam bodova.

Selekcija U-11 pobijedila je domaće mlade nogometaše rezultatom 1:0 zgoditkom Jana Feketije u osmoj minuti.

U uzrastu U-13 momčadi Koprivnice i Virovitice odigrale su 1:1. Izjednačujući zgoditak za Viroviticu postigao je Dominik Tot u 23. minuti.

Kod momčadi U-15 domaća momčad je povela u 26. minuti. Nogometaši Virovitice u drugom dijelu preokreću rezultat u svoju korist. U 46. minuti domaći igrač je ubacio loptu u mrežu svog vratara, a u 53. minuti pobjednički pogodak za Viroviticu postiže Luka Knežević.

U idućem kolu Virovitičani su domaćini vršnjacima Međimurja iz Čakovca.