1. ŽNL VETERANI Suhopolje i Slatina uvjerljivi, Mikleuš odnio bodove iz Virovitice

Odigrane su tri utakmice 1. kola 1. županijske nogometne lige za veterane. Suhopolje je na svom terenu s 4:0 pobijedilo susjednu Gradinu. Sva četiri zgoditka postigao je Dario Podnar.

Slatina je bila bolja od orahovačkog Papuka. Slatinčani su u prvom dijelu poveli 3:0 zgodicima Nikole Obrovca, Stipice Bušljete i Slobodana Ostojića. U nastavku domaći igrač Dragan Perković pogađa svoju mrežu, a nogometaš Papuka Zoran Muselinović iz kaznenog udarca smanjuje na 3:2. Konačni rezultat svojim pogotkom u 78. minuti postavlja Denis Kokorić.

Mikleuš je u Virovitici u susretu s istoimenim domaćinom poveo u prvom dijelu 2:0 zgodicima Roberta Grabara i Josipa Kokoške. U drugom dijelu domaći su imali više od igre. smanjili su pogotkom Marka Mlinarića, ali više od toga nisu uspjeli, jer su propustili nekoliko izrazitih prilika za pogotke.

Susret između Rezovca i Standarda iz Nove Šarovke bit će odigran naknadno.

U drugom kolu idućeg vikenda igraju: Gradina – Mikleuš, Papuk Orahovica – Virovitica, Standard Nova Šarovka – Slatina i Suhopolje – Rezovac.