3. HNL SJEVER Virovitičani i dalje promašuju šanse, iz Ludbrega se vratili “praznih ruku”

Nakon četvrtog kola 3. hrvatske nogometne lige Sjever, u kojem su gostovali u Ludbregu kod Podravine, momčad Virovitice i dalje nije osvojila niti jedan bod.

U utakmici u kojoj su obje momčadi imale svoje prilike, gosti iz Virovitice ponovno nisu uspjeli nadmudriti suparničkog vratara. U prvom dijelu najbliže postizanju pogotka bili su Rok Horaček i Nikola Suvajac, ali u oba puta nisu uspjeli pogoditi domaću mrežu.

U nastavku su opet gostujući napadači bili neprecizni, što je u 75. minuti domaći igrač Igor Tkalčić kaznio svladavši Krešimira Tomljanovića te svojim pogotkom doveo Podravinu u prednost od 1:0. Virovitičani kreću na “sve li ništa”.

Pri samom kraju Matija Lovreković glavom je imao odličnu priliku za izjednačenje, ali je domaći vratar Karlo Slukić na kraju lako amortizirao loptu. U sudačkoj nadoknadi Luka Artuković postiže drugi pogodak za domaću momčad i konačnu pobjedu 2:0.

Pred virovitičkom momčadi iduće subote je domaći ogled s prošlosezonskim prvacima, momčadi Mladosti iz Ždralova.

Podravina Ludbreg – Virovitica 2:0
Najbolji u virovitičkim redovima: Nikola Suvajac