DELEGIRANJA Poznati djelitelji pravde nadolazećeg vikenda na županijskim travnjacima

- PROMO -

Na službenim stranicama Županijskog nogometnog saveza objavljena su imena sudaca koji će ovog vikenda dijeliti nogometnu pravdu na županijskim travnjacima.

1. ŽNL: 4. kolo

Rezovac – Slavonija Sladojevci (subota, 11. rujna u 16:30)
-N. Kečkiš, H. Selenić, M. Gobac, delegat: Vrbaslija

Mladost Miljevci – Voćin (nedjelja, 12. rujna u 16:30)
-N. Vargović, E. Penava, B. Grujić, delegat: Abalić

Dinamo Četekovac – Bratstvo Gornje Bazje (nedjelja, 12. rujna u 16:30)
-M. Presečan, M. Loparac, M. Maslać, delegat: Blažević

Mladost Čačinci – Mikleuš (nedjelja, 12. rujna u 16:30)
-M. Nađ, M. Brdarić, Sa. Ličinić, delegat: Penava

Borova – Podgorje (nedjelja, 12. rujna u 16:30)
-E. Rengel, M. Gašparić, A. Strusa, delegat: Minauf

Gradina – Crnac (nedjelja, 12. rujna u 16:30)
-N. Kristić, D. Duvnjak, M. Brkić, delegat: Radočaj

Sloga Zdenci – Podravac Sopje (nedjelja, 12. rujna u 16:30)
-D. Cafuta, B. Vidović – Volenik, Mar. Lješčak, delegat: Trupina

2. ŽNL Zapad: 2. kolo

Lukač 05 – Mladost Vukosavljevica (subota, 11. rujna u 16:30)
-E. Rengel, Mar. Lješčak, M. Maslać, delegat: Adamović

Croatia Grabrovnica – Sokol Milanovac (nedjelja, 12. rujna u 16:30)
-N. Marinović, D. Gojmerac, Ž. Horvatinović, delegat: Posavac

Drava Terezino Polje – Kladare (nedjelja, 12. rujna u 16:30)
-G. Loparac, delegat: Lozar

Sveti Đurađ – Bilogora 1947. Špišić Bukovica (nedjelja, 12. rujna u 16:30)
-J. Sertić, M. Gebaj, delegat: Smrček

Dinamo Kapela Dvor – Podravec Dinjevac (nedjelja, 12. rujna u 16:30)
-D. Kokorić, Mat. Lješčak, V. Vinovrški, delegat: Špiranec

2. ŽNL Istok: 2. kolo

Ćeralije – DOŠK Dolci (subota, 11. rujna u 16:30)
-Si. Ličinić, M. Loparac, M. Gebaj, delegat: Ličina

Krčevina Čađavački Lug – Standard Nova Šarovka (nedjelja, 12. rujna u 16:30)
-D. Rakitničan, M. Hrženjak, M. Grgurić, delegat: Grabovac

Mladost Bakić – Dinamo Josipovo (nedjelja, 12. rujna u 16:30)
-M. Lončar, delegat: Babić

Grabić – Munja Veliki Rastovac (nedjelja, 12. rujna u 16:30)
-L. Majstorović, M. Oklopčić, V. Melinčević, delegat: Miklošević

Zrinski Nova Bukovica – Mladost 1930. Čađavica (nedjelja, 12. rujna u 16:30)
-Z. Stojnović, K. Godeč, N. Mesarić, delegat: Bušljeta

3. ŽNL Zapad: 2. kolo

Brana Bačevac – Turanovac (subota, 11. rujna u 16:30)
-M. Hrženjak, delegat: Orač

Aršanj Sedlarica – Sloga Dugo Selo (subota, 11. rujna u 16:30)
-N. Marinović, delegat: Đurđević

Omladinac Korija – No Limit TVIN (subota, 11. rujna u 16:30)
-L. Majstorović, delegat: Stojanović

Stara Brezovica – Otrovanec (nedjelja, 12. rujna u 10:00)
-M. Gašparić, delegat: Stošić

3. ŽNL Istok: 2. kolo

Kozice – Orešac (subota, 11. rujna u 16:30)
-G. Loparac, delegat: Jelić

Meljani Donji Meljani – Miholjac Gornji Miholjac (nedjelja, 12. rujna u 10:00)
-A. Vicić, delegat: Služek

(www.icv.hr, ŽNS VPŽ, foto: ilustracija, D. Fišli)

Povezane vijesti

Skip to content