FOTO Pobjeda i remi mladih selekcija Virovitičko–podravske županije u srazu s malim Međimurcima

U ponedjeljak, 18. listopada na stadionu Školski vrt u Gornjem Bazju, u sklopu selektivnog programa Nogometnog središta Sjever, odigrane su utakmice selekcija Virovitičko–podravske i Međimurske županije.

U mlađem uzrastu igrača rođenih 2009. godine selekcija VPŽ, koju je vodio Ivica Ević, pobijedila je goste s minimalnih 1:0. Jedini pogodak postigao je Mario Jug u 43. minuti susreta.

Za selekciju Virovitičko–podravske županije igrali su: Ivan Zrno, Fran Torbašinović, Mislav Krznarić, Mario Jug, Noa Hudi, Gabrijel Iličić, Lovro Vidović, Karlo Marinović, Antonio Simonović, Tin Hamaček, Matias Šarić, Roko Gojmerac, Leonardo Čipčija, Mirko Skovračin, Šime Jurlina, Gabrijel Šešet, Maks Magat, Dominik Tot, Leon Katić i Marko Srnak.

Selekcija-1

Stariji igrači rođeni 2008. godine, koje je vodio trener Ante Dražić, remizirali su rezultatom 2:2. Oba zgoditka za domaću selekciju postigao je Luka Knežević, prvog u 23. minuti iz igre, a drugog u 42. minuti iz kaznenog udarca. Strijelci za gostujuću ekipu bili su Marko Vuk 13. i Niko Košir u 50. minuti.