1. HRL SJEVER Rukometaši Viro Virovitice poraženi na gostovanju u Zagrebu od Metalca

Nakon jednotjedne stanke zbog koronavirusa rukometaši Viro Virovitice izgubili su u desetom kolu 1. hrvatske lige Sjever u zagrebačkoj “Kutiji šibica” od Metalca 37:29.

Već na samom početku u osmoj minuti domaća momčad imala je prednost 5:0. Virovitičani su se kasnije “razbudili”, ali ni u jednom trenutku nisu uspjeli ugroziti domaću pobjedu. Na odmor se otišlo s prednošću zagrebačkog Metalaca 18:11.

Nakon pet minuta igre u drugom dijelu zagrebački rukometaši imaju +10 (23:13). Virovitičani se sredinom drugog dijela ponovno približavaju na šest zgoditaka razlike. Četiri minute prije kraja igrači Metalca imaju najveću prednost na utakmici od 11 pogodaka (35:24), a do kraja utakmice rukometaši Viro Virovitice uspjeli su taj zaostatak smanjiti na osam zgoditaka.

U virovitičkim redovima najefikasniji su bili Ivan Vrbančić s osam te Toni Smutni, Dinko Baričević i Leon Dujmović sa po četiri pogotka.

Viro Virovitica: Dino Meter, Karlo Štimac, Vladimir Flanjak 2, Antonio Pavić Hrvoje Vašarević 3, Toni Smutni 4, Ivan Dozan, Krešimir Godeč, Robert Rešetar, Ivan Vrbančić 8 (4), Dominik Arsić 2, Tomislav Kos Kalanja 2, Dinko Baričević 4 i Leon Dujmović 4.

Trener: Damir Vašarević.