1. LIGA NS SJEVER Pobjede mlađih pionira i početnika nad varaždinskim Varteksom za kraj jesenskog dijela prvenstva

U posljednjem jesenskom kolu 1. lige Nogometnog središta Sjever za mladež selekcije Virovitice bile su domaćini vršnjacima varaždinskog Varteksa.

Početnici su svoj susret odigrali na terenu s umjetnom travom sportskog centra Vegeška, a Virovitica je došla do pobjede rezultatom 3:0. Poveli su autogolom Damiana Farkaša u 15. minuti dok je susret u drugom dijelu riješio Jan Feketija s dva zgoditka. Prvi je postigao u 35. a drugi u 39. minuti.

Virovitica se nalazi na četvrtom mjestu s 23 osvojena boda, koliko kam i treći Bjelovar.

Mlađi pioniri i pioniri, zbog zauzetosti glavnog terena u sportskom centru Vegeška,  svoje su utakmice odigrali na terenu u Svetom Đurađu.

Mlađi pioniri pobijedili su vršnjake Varteksa rezultatom 2:0. Zgoditke su postigli Viktor Abramović u 25. i Roko Svat u 37. minuti.

Mlađi pioniri su na tablici na šestom mjestu sa 16 osvojenih bodova.

Nekompletni pioniri Virovitice poraženi su od Varteksa 2:1. Gosti iz Varaždina poveli su zgodicima Filipa Kocijana u petoj i Luke Balažića u 43. minuti, dok je domaća ekipa smanjila pogotkom Luke Kneževića u 63. minuti.

Pioniri Virovitice su treći na tablici s 22 osvojena boda.