2. ŽNL ZAPAD Dravin ‘šou’ u režiji Tonija Margetića: Brzonogi napadač zabio Vukosavlječanima pet ‘komada’

Jučer (nedjelja) je u Terezinom Polju odigrana odgođena utakmica četvrtog kola 2. županijske nogometne lige Zapad. Ovim susretom kompletiran je jesenski dio natjecanja. Domaća Drava na kraju je svladala Mladost iz Vukosavljevice s visokih 5:2.

Gosti su nakon 23. minute vodili 2:0 zgodicima Matea Nemčeca u 18. i Manuela Šelimbera u 23. minuti. Tada na ‘scenu’ stupa izvanredni Toni Margetić. Do odmora je zgodicima u 26. i 44. minuti poravnao na 2:2.

U drugom dijelu Margetić je postigao još tri pogotka, prvi u 46. minuti, drugi u 82. i posljednji u 87. minuti susreta. Spomenimo da domaća momčad u 40. minuti nije realizirala kazneni udarac.

Ovom pobjedom Drava je na tablici ‘preskočila’ Mladost. Sada je Drava šesta s 13, a Mladost sedma s 12 bodova, dok su Toni Margetić i Mateo Nemčec na petom mjestu liste strijelaca, svaki sa po osam postignutih zgoditaka.

Podsjetimo još jednom da je Lukač 05 jedina neporažena momčad i jesenski prvak s osvojenih 25 bodova.