Održan kros osnovnih i srednjih škola VPŽ: Kod osnovnih škola dominirao virovitički IBM, a kod srednjih Gimnazija Petra Preradovića

- PROMO -

Na terenu uz multifunkcionalnu halu Viroexpo, danas (srijeda) je u organizaciji Školskog sportskog saveza Virovitičko–podravske županije održan kros za učenike osnovnih i srednjih škola.

Učenici su se natjecali u šest kategorija: učenice i učenici peti i šestih, učenice i učenici sedmih i osmih razreda osnovnih škola te učenice i učenici srednjih škola.

Školski sportski savez Virovitičko-podravske županije u organizaciji utrke imao je tehničku pomoć Atletskog kluba Virovitica i Županijskog nogometnog kluba Virovitica.

IMG_2637

U konkurenciji osnovnih škola najbolji su bili učenice i učenici Osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić iz Virovitice, a u konkurenciji srednjih škola učenice i učenici Gimnazije Petra Preradovića iz Virovitice.

Uz aktivne atletičare, na utrkama su nastupili i i brojni drugi sportaši, koji su pokazali da se i oni mogu uspješno natjecati u atletskim disciplinama. Najbolji su se plasirali na državnu završnicu koja će se održati u Poreču od 24. do 26. studenog.

Rezultati:

Učenice šestih razreda:

1. IBM – OŠ Ivane Brlić – Mažuranić Virovitica
2. Sokol – OŠ Petra Preradovića Pitomača
3. Mladost – OŠ “Vladimir Nazor” Virovitica

Pojedinačno:

1. Inja Jambriščak – Sokol Pitomača
2. Ina Pavić – Junior Slatina
3. Tia Andrović – IBM Virovitica

Učenici petih i šestih razreda:

1. IBM – OŠ Ivane Brlić – Mažuranić Virovitica
2. Junior – OŠ “Josip Kozarac” Slatina
3. Bilogora – OŠ “August Cesarec” Špišić Bukovica

Pojedinačno:

1. Lovro Zdjelar – IBM Virovitica
2. Roko Čurić Junior – Slatina
3. Igor Kozlinger – IBM Virovitica

Učenice sedmih i osmih razreda:

1. IBM – OŠ Ivane Brlić – Mažuranić Virovitica
2. Mladost – OŠ “Vladimir Nazor” Virovitica
3. Sokol – OŠ Petra Preradovića Pitomača

Pojedinačno:

1. Nela Pleša – IBM Virovitica
2. Vera Špiranec – Sokol Pitomača
3. Andrea Kovač – Mladost Virovitica

Učenici sedmih i osmih razreda:

1. IBM – OŠ Ivane Brlić – Mažuranić Virovitica
2. Mladost – OŠ “Vladimir Nazor” Virovitica
3. Sokol – OŠ Petra Preradovića Pitomača

Pojedinačno:

1. Karlo Filjak – Sokol Pitomača
2. Antonio Tutić – IBM Virovitica
3. Dominik Živković – IBM Virovitica

Učenice srednjih škola:

1. Gimnazija- Gimnazija Petra Preradovića Virovitica
2. Pitomača – Srednja škola “Stjepan Sulimanec” Pitomača
3. Obrtnik- Industrijsko – obrtnička škola Slatina

Pojedinačno:

1. Lucija Keleković – Gimnazija
2. Lea Kozlinger – Gimnazija
3. Nika Kozlinger – Gimnazija

Učenici srednjih škola:

1. Gimnazija – Gimnazija Petra Preradovića Virovitica
2. Tehničar – Tehnička škola Virovitica
3. Pitomača – Srednja škola “Stjepan Sulimanec” Pitomača

Pojedinačno:

1. Tin Tumpić – Gimnazija
2. Patrik Kasumović – Tehničar
3. Dino Gabrić – Gimnazija

(www.icv.hr, mš, foto: M. Šolc)

Povezane vijesti

Skip to content