Božićnim Krndija trailom završila Slavonsko–baranjska trail liga: Renata Hrvoić završila na prvom, a Antonia Drljić na trećem mjestu

U Gazijama u općini Feričanci u nedjelju je održana posljednja ovogodišnja trail utrka u okviru Slavonsko–baranjske trail lige. Utrka pod nazivom Božićni Krndija trail trčala se u dvije kategorije – dugoj na 23 kilometra te kratkoj na 12 kilometara.

Na kratkoj stazi peto mjesto u kategoriji žena osvojila je Virovitičanka Renata Hrvoić, a Antonia Drljić bila je 16.

Ti su im rezultati bili dovoljni da na temelju osvojenih bodova tijekom cijele lige i istrčanih šest utrka (The trail of Sokol, Borovik trail, Litice oko Virovitice trail, Baranja night trail, Popišanac trail i Božićni Krndija trail) postignu odlične rezultate.

Renata Hrvić je u konačnom poretku na kraju lige osvojila prvo, a Antonia Drljić treće mjesto.