Branitelji Duge Međe uključili su u kampanju “Zasadi stablo, ne budi panj”

U veliku nacionalnu kampanju “Zasadi stablo ne budi panj” uključila se i Udruga hrvatskih branitelja dragovoljaca Domovinskog rata Duga Međa.

Branitelji ovog mjesta u suradnji s Općinom Zdenci oko sportskih terena i igrališta za djecu u Dugoj Međi posadili su desetak pitomog kestena kao simbol Slavonije.

-Ovo je treća po redu akcija ove kampanje u koju se uključila naša udruga koja je u stalnoj suradnji s Općinom Zdenci. Ovoga puta smo se odlučili za pitomi kesten koji je prepoznatljivost Slavonije i našeg kraja, a ovim putem se zahvaljujem Općini na stalnoj podršci te našim članovima koji su odradili ovu akciju – rekao je predsjednik UHBDDR Duga Međa Mirko Bušljeta.

(www.icv.hr, vg)

PROMO

Povezane vijesti

Skip to content