M-13 Košarkaši Virka Virovitice slavili na gostovanju u Koprivnici

Selekcija M-13 Virka Virovitice, koju vodi trener Antonio Pavlović, odigrala je gostujuću utakmicu u Koprivnici. Virovitički košarkaši slavili su rezultatom 42:32.

Utakmicu je odlično otvorio Karlo Farkaš s četiri vezana prodora, koje je uspješno realizirao. Na poluvremenu Virovitičani odlaze s tri poena zaostatka i rezultatom 20:17 za domaćina.

Mladi Virkasi odlično ulaze u drugo poluvrijeme s čvrstom obranom i efikasnim napadom predvođeni Mislavom Spajićem koji je bio najefikasniji s 22 postignuta poena. Bilo je to dovoljno da preokrenu utakmicu u svoju korist i privedu je kraju s deset poena prednosti. Uz Spajića, u listu strijelaca upisali su se još Igor Kozlinger, Jakov Jurlina, Ivano Đurasević, Marko Pakšec.

KK Virka: Mislav Spajić 22, Karlo Farkaš 8, Igor  Kozlinger 5, Ivano  Đurasević 4, Jakov Jurlina 2, Marko Pakšec 1, trener: Antonio Pavlović.