OPĆINA DONJA MOTIČINA Načelnik Kovačević: Udruge su veliki promotori naše općine i zadovoljstvo im je pomagati

Danas (srijeda) je u prostorijama Općine Donja Motičina održano potpisivanje ugovora načelnika Željka Kovačevića s predsjednicima udruga s područja općine. Potpisani su Ugovori o financiranju institucionalne podrške za provedbu projekata i/ili programa rada te Ugovori o odobravanju jednokratne financijske potpore za provedbu projekta.

S načelnikom Željkom Kovačevićem ugovore su potpisali Matko Stuparić – predsjednik NK Donja Motičina, Mira Bijuklić – predsjednica Hrvatsko kulturno umjetničkog društva “Izvor” Donja Motičina, Dragan Martinović – predsjednik Udruge pčelara “Trut”, Jasna Đurinski – predsjednica Udruge žena Seona, Igor Osječanin – predsjednik Lovačke udruge “Jelen” Našice te Ines Resler – potpredsjednica URT “Nexe Team” Našice.

Ugovori 2

Ovom prilikom predstavnici udruga i načelnik Željko Kovačević iskazali su međusobno zadovoljstvo suradnjom udruga s Općinom.

-Čestitam svim prisutnim predstavnicima udruga te im želim uspješan rad i u ovoj godini. Udruge su veliki promotor naše općine i stoga je zadovoljstvo pomoći im da budu još bolji i uspješniji – rekao je načelnik Kovačević.

Predstavnici udruga zahvalili su se na dodijeljenim sredstvima te naglasili kako im u ovo vrijeme svaka potpora mnogo znači kako bi mogle nesmetano funkcionirati.

(www.icv.hr, vg)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content