U slatinskoj Osnovnoj školi Eugena Kumičića održano prvo natjecanje školskih sportskih klubova u hrvanju

U slatinskoj Osnovnoj školi Eugena Kumičića prvi put je održano natjecanje školskih sportskih klubova u hrvanju u konkurenciji osnovnih škola. Natjecanje su organizirali Školski sportski savez Virovitičko-podravske županije i Hrvački klub Slatina.

Na njemu su nastupili Školsko sportsko društvo “Junior” iz Osnovne škole Josipa Kozarca i Školsko sportsko društvo “Slatina” iz Osnovne škole Eugena Kumičića. Obje škole su iz Slatine.

U obje konkurencije prva mjesta osvojile su ekipe “Slatine” iz Osnovne škole Eugena Kumičića, koje su se plasirale na Državnu završnicu u Poreču koja će se održati 3. i 4. ožujka.

Pehare najboljima uručila je tajnica Sportske zajednice VPŽ Dora Međimorec.

Rezultati:

DJEČACI RAZREDNA NASTAVA OD 1. DO 4. RAZREDA

KATEGORIJA 25-30 kg

1. SLUŽEK SVEN JK
2. BALOG LUKA JK

KATEGORIJA 36 kg

1. PAVIĆ IAN JK

KATEGORIJA 40 kg

1. FILIPOVIĆ GORAN EK
2. VAŠAREVIĆ ARON JK

DJEČACI PREDMETNA NASTAVA OD 5. DO 8. RAZREDA

KATEGORIJA 35-41 kg

1. NIKOLIĆ KARLO JK
2. HAMAČEK TIN EK
3. IVIĆ MILAN EK

KATEGORIJA 48 kg

1. JAGARINEC TONI EK
2. FRANJO IVOŠ EK

KATEGORIJA 52 kg

1. ĆURIĆ ROKO JK
2. MAROŠEVIĆ MIHAEL EK
3. ŠARABOK LUKAS EK

KATEGORIJA 57 kg

1. MAROŠEVIĆ DANIJEL EK
2. VREŠ LUKA JK

KATEGORIJA 62 kg

1. VILK DAVID EK EK
2. SARTIĆ BARTOL EK

KATEGORIJA 68 kg

1. PRUGOVEČKI LEON EK

KATEGORIJA 75 kg

1. KAJZER DORIAN EK
2. ČAVRIĆ STEFAN JK

KATEGORIJA 85-100 kg

1. SERTIĆ NIKOLA VITO

DJEVOJČICE RAZREDNA NASTAVA OD 1. DO 4. RAZREDA

KATEGORIJA 36 kg

1. NIKOLIĆ LENORA JK

KATEGORIJA 40 kg

1. MARINOVIĆ MARIJA JK

KATEGORIJA 49 kg

1. ŠARABOK LUCIJA EK

DJEVOJČICE PREDMETNA NASTAVA OD 5. DO 8. RAZREDA

KATEGORIJA 28-33 kg

1. JAGARINEC MIA EK

KATEGORIJA 44 kg

1. VALENT KARLA EK

KATEGORIJA 49 kg

1. SKROBIĆ PETRA EK

KATEGORIJA 54 kg

1. PAVIĆ INA JK

KATEGORIJA 60 kg

1. DRAGIĆ VANESA EK
2. VIZNER DOROTEA EK

KATEGORIJA 70 kg

1. ČAVRIĆ ANJA JK
2. UVALIĆ LANA EK

DJEČACI

1. mjesto: SLATINA 100 BODOVA
2. mjesto: JUNIOR 62 BODA

DJEVOJČICE

1. mjesto: SLATINA 49 BODOVA
2. mjesto: JUNIOR 30 BODOVA

(www.icv.hr, mš)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content