2. HMNL ISTOK JUNIORI Liga za prvaka: Slatina novom pobjedom nadomak naslovu

U šestom kolu 2. hrvatske malonogometne lige Istok za juniore, Lige za prvaka, momčad Slatine u sportskoj dvorani Srednje škole Marka Marulića pobijedila je Vinkovce 6:1.

Već u prvoj minuti najubojitiji domaći igrač Dorian Bogati doveo je Slatinu u prednost. U devetoj minuti Silvio Mumlek povećao je domaću prednost na 2:0. Gosti su pogotkom Marija Žitkovića u 11. minuti smanjii na 2:1, a s tim se rezultatom otišlo na odmor.

U drugom dijelu domaći nogometaši postigli su još četiri pogotka. Strijelci su redom bili Dorian Bogati u 19., Mateo Novaković u 22., Dominik Kizivat u 33., a sve je svojim drugim pogotkom zaključio Novakvić u posljednjoj minuti susreta.

Ovom pobjedom juniori Slatine su došli nadomak naslova najbolje momčadi lige. U posljednjem kolu gostuju kod posljednjeplasirane momčadi lige Broda u Slavonskom Brodu.