3. HNL ISTOK Matar u završnici osigurao bod NAŠKU: Našičani se novim remijem barem malo odvojili od Slavonca

Nakon poraza u Belišću, nogometaši NAŠK-a ovog su vikenda na svom terenu ugostili četvrtoplasiranu Slavoniju iz Požege. Bila je ovo ujedno prva domaća utakmica našičana u nastavku prvenstva 3. HNL Istok, a baš kao i susret u drugom kolu, i ovaj je završio bez pobjednika s identičnih 1:1.

Prvih 45 minuta odigrano je bez pogodaka, no već nakon četiri minute igre u drugom dijelu Dino Bognar dovodi gostujući sastav u prednost. Dugo je vodstvo bilo na strani Slavonije, sve do 81. minute, a u teškoj i borbenoj utakmici bod domaćoj momčadi osigurao je Mohamed Rayane Matar.

S novim bodom NAŠK se približio Slaviji iz Pleternice na samo bod zaostatka, a ujedno su se, zahvaljujući porazu Slavonca u Oriovcu, barem malo odvojili od posljednjeg mjesta.

Podsjetimo, našičani su trenutno na 17. mjestu prvenstvene ljestvice u konkurenciji 18 klubova s 13 osvojenih bodova, a do novih će pokušati doći u Đakovu gdje ih dočekuje šestoplasirana Croatija.

Susret između Croatije i NAŠKA-a na rasporedu je u subotu, 12. ožujka, u 15:30 sati.