Donosimo rezultate i strijelce danas odigranih utakmica klubova s područja Virovitičko-podravske županije

Orahovački Papuk upisao je danas (subota) uvjerljiv domaći poraz protiv trećeplasirane Mladosti iz Ždralova (0:3) u susretu 17. kola 3. HNL Sjever.

Ovog vikenda vratio nam se i četvrtoligaški nogomet. U prvom proljetnom kolu nogometaši Pitomače ‘kiksali’ su na gostovanju u Čazmi. Konačan rezultat 0:0.

S druge strane odlična utakmica ‘Grofova’ koji su na domaćem terenu slavili protiv Graničara iz Legrada rezultatom 2:0. Strijelci u suhopoljskim redovima bili su Luka Čubelić u 57. i Eric Augusto Akassou u 75. minuti utakmice.

Nakon odličnog prvog poluvremena u kojem su imali minimalnu prednost, nogometaši Slatine poraženi su u Grubišnom Polju od domaće Bilogore rezultatom 3:1. Jedini pogodak za slatinsku momčad postigao je Robert Šomođi u 38. minuti susreta.

3. HNL Sjever: 17. kolo

Papuk Orahovica – Mladost Ždralovi 0:3

4. liga BJ-KC-VT: 14. kolo

Čazma – Pitomača 0:0

Suhopolje – Graničar Legrad 2:0

Bilogora 91′ GP – Slatina 3:1