OŠ Mikleuš domaćin županijskog natjecanja iz povijesti: Pogledajte tko su najbolji povjesničari

U četvrtak, 10. ožujka u Osnovnoj školi Mikleuš održano je županijsko natjecanje iz povijesti za osnovne i srednje škole 2022. Predsjednik Povjerenstva za natjecanje, učitelj Dino Mataz, odlično je pripremio i uspješno proveo natjecanje uz veliki doprinos svih članova povjerenstva. 

– Čestitke svim učenicima i mentorima na sudjelovanju, a posebno učenicima koji su ostvarili prva 3 mjesta u svojim kategorijama/razredima – poručili su iz OŠ Mikleuš.

7. razred: 

1. mjesto: Momčilović, Gabriel; mentorica Petrić, Sanela, OŠ Suhopolje

2. mjesto: Belobrk, Borna;  mentorica Zdjelar Vokurka, Buga, OŠ Vladimir Nazor, Virovitica

3. mjesto: Bačani, Dora; mentor Mataz, Dino, OŠ Eugena Kumičića, Slatina

3. mjesto: Vašiček, Jakov; mentor Mataz, Dino, OŠ Eugena Kumičića, Slatina

8. razred:

1. mjesto: Martinović, Karlo; mentorica Grundler Hrala, Martina, OŠ Josipa Kozarca Slatina

2. mjesto: Ladović, Nikola; mentorica Grundler Hrala, Martina, OŠ Vladimira Nazora, Nova Bukovica

3. mjesto: Kovač, Dora Lakota; mentorica Komar, Mihaela, OŠ Vladimir Nazor, Virovitica

1. razred srednje škole

1. mjesto: Momčilović, Luka; mentor Moslavac, Alen, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

2. mjesto: Jurlina, Matej; mentorica Karafa, Sanja; Srednja škola “Stjepan Ivšić” Orahovica

3. mjesto: Borbaš, Max; mentor Drvenkar, Hrvoje, Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici, Virovitica

2. razred srednje škole

1. mjesto: Virovac, Nina; mentor Moslavac, Alen, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

2. mjesto: Tokić, Matej; mentor Kovač, Dario, Srednja škola Marka Marulića Slatina

3. mjesto: Perkec, Marko; mentor Smojver, Marijan, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

3. razred srednje škole

1. mjesto: Šabić, Luka; mentorica Drenski, Mirjana, Srednja škola Marka Marulića Slatina

2. mjesto: Crnčić, Toni; mentor Smojver, Marijan, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

2. mjesto: Filipović, Nikola; mentor Smojver, Marijan, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

4. razred srednje škole

1. mjesto: Presek, Laura; mentor Moslavac, Alen, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

2. mjesto: Glamočić, Sara; mentor Smojver, Marijan, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

2. mjesto: Milaković, Borna; mentor Smojver, Marijan, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

(www.icv.hr, os-mikleus.skole.hr)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content