U virovitičkim “Nazorima” održano županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika: Ovo su najbolji učenici

Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika za osnovne i srednje škole održano je jučer (srijeda) u Osnovnoj školi “Vladimir Nazor” u Virovitici. Na natjecanje su pozvana 64 učenika: 24 iz osnovne škole u kategorijama sedmi i osmi razred te 40 iz srednjih škola u kategorijama prvi, drugi, treći i četvrti razred, koje su pratili njihovi mentori.

Rezultati:

Osnovne škole – 7. razred

1. mjesto – Lana Radulović, OŠ Gradina, Gradina; mentorica: Marija Juren

2. mjesto – Helena Jakšić, OŠ P. Preradovića, Pitomača; mentorica: Iva Brusač

3. mjesto – Ema Dumić, OŠ J. Kozarca, Slatina; mentor: Danijel Vilček

Osnovne škole – 8. razred

1. mjesto – Mislav Škvarić, OŠ Vladimir Nazor, Virovitica; mentorica: Kristina Đeri

2. mjesto – Lana Šafran, OŠ Suhoipolje, Suhopolje; mentorica: Ivančica Fett-Škvarić i Marija Jurlina, OŠ A. G. Matoša, Čačinci; mentorica: Kristina Krolo

3. mjesto – Alejina Šahini, OŠ Suhoipolje, Suhopolje; mentorica: Ivančica Fett-Škvarić

Srednje škole – 1. razred

1. mjesto – Ivona Lovrić, Srednja škola S. Ivšić, Orahovica; mentorica: Jelena Cigler

2. mjesto – Noa Jaković, Srednja škola Marka Marulića, Slatina; mentorica: Valerija Ivanec-Jelenčić

3. mjesto –Tara Nicole Bonačić, Gimnazija P. Preradovića, Virovitica; mentorica: Sanja Srnak

Srednje škole – 2. razred

1. mjesto – Laura Tržić, Gimnazija P. Preradovića, Virovitica; mentorica: Sanja Srnak

2. mjesto – Lana Radić, Srednja škola Marka Marulića, Slatina; mentorica: Valerija Ivanec-Jelenčić

3. mjesto – Iva Pavičić, Gimnazija P. Preradovića, Virovitica; mentorica: Sanja Srnak

Srednje škole – 3. razred

1. mjesto – Viktorija Bartulović, Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti, Virovitica; mentorica: Sunčana Voronjecki

2. mjesto – Jelena Mečenero, Srednja škola S. Ivšić, Orahovica; mentorica: Ivana Maričić i Antonela Tutić, Gimnazija P. Preradovića, Virovitica; mentorica: Jela Markušić

3. mjesto – Lorena Majak, Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti, Virovitica; mentorica: Sunčana Voronjecki; Noa Rešetar, Gimnazija P. Preradovića, Virovitica; mentorica: Jela Markušić; Lara Krznarić, Gimnazija P. Preradovića, Virovitica; mentorica: Jela Markušić; Domagoj Sedlaček, Gimnazija P. Preradovića, Virovitica; mentorica: Jela Markušić

Srednje škole – 4. razred

1. mjesto – Ena Dvojak, Gimnazija P. Preradovića, Virovitica; mentorica: Maja Bašnec; Ivona Bosec, Srednja škola Marka Marulića, Slatina; mentorica: Željka Orban

2. mjesto – Elena Bićanić, Srednja škola Marka Marulića, Slatina; mentorica: Željka Orban

3. mjesto – Pavle Toth, Gimnazija P. Preradovića, Virovitica; mentorica: Sanja Srnak

(www.icv.hr, jkb)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content