DELEGIRANJA Doznajte tko ovog vikenda dijeli nogometnu pravdu na županijskim travnjacima

Na stranicama Županijskog nogometnog saveza VPŽ objavljen je popis sudaca koji će ovog vikenda dijeliti nogometnu pravdu na travnjacima županijskih ligaša.

1. ŽNL, 18. kolo: Nedjelja, 10. travnja u 16:30 h

Rezovac – Podravac Sopje

Suci: N. Vargović, E. Penava, T. Resler
Delegat: Služek

Sloga Zdenci – Crnac

Suci: M. Lončar, B. Vidović – Volenik, Saša Ličinić
Delegat: Radočaj

Gradina – Podgorje

Suci: L. Majstorović, M. Maslać, Matija Lješčak
Delegat: Babić

Borova – Mikleuš

Suci: G. Loparac, D. Duvnjak, Mario Lješčak
Delegat: Lozar

Mladost Čačinci – Bratstvo Gornje Bazje

Suci: M. Nađ, M. Loparac, D. Kokorić
Delegat: Stošić

Dinamo Četekovac – Voćin

Suci: Siniša Ličinić, H. Selenić, M. Grgurić
Delegat: Borbaš

Mladost Miljevci – Slavonija Sladojevci

Suci: N. Kristić, M. Ferić, S. Kovač
Delegat: Trupina

2. ŽNL Zapad, 12. kolo:

Lukač 05 – Podravec Dinjevac (Subota, 9. travnja u 16:30 h)

Suci: E. Rengel, B. Grujić, A. Strusa
Delegat: Penava

Drava Terezino Polje – Sokol Milanovac (Nedjelja, 10. travnja u 14:00 h)

Suci: T. Blažević, I. Majstorović, A. Strusa
Delegat: Adamović

Sveti Đurađ – Kladare (Nedjelja, 10. travnja u 16:30 h)

Suci: M. Gobac, E. Rengel, I. Rokinger
Delegat: Pintar

Croatia – Mladost Vukosavljevica (Nedjelja, 10. travnja u 16:30 h)

Suci: M. Lukačević, M. Brkić, Ž. Horvatinović
Delegat: I. Blažević

Dinamo Kapela Dvor – Bilogora 1947. Špišić Bukovica (Nedjelja, 10. travnja u 17:00 h)

Suci: N. Kečkiš, I. Majstorović, T. Blažević
Delegat: Moslavac

2. ŽNL Istok, 12. kolo:

Ćeralije – Mladost 1930. Čađavica (Subota, 9. travnja u 16:30 h)

Suci: M. Nađ, N. Mesarić, V. Melinčević
Delegat: Bušljeta

Grabić – Dinamo Josipovo (Nedjelja, 10. travnja u 14:00 h)

Suci: I. Srednoselac, L. Pastuović, D. Strmota
Delegat: Grabovac

Zrinski Nova Bukovica – Munja Veliki Rastovac (Nedjelja, 10. travnja u 16:30 h)

Suci: V. Lukac, M. Oklopčić, N. Mesarić
Delegat: Zagorac

Krčevina Čađavački Lug – DOŠK Dolci  (Nedjelja, 10. travnja u 16:30 h)

Suci: D. Rakitničan, A. Nikolić, F. Kos
Delegat: Minauf

Mladost Bakić – Standard Nova Šarovka (Nedjelja, 10. travnja u 17:00 h)

Suci: N. Marinović, V. Melinčević, D. Gojmerac
Delegat: Miklošević

3. ŽNL Zapad, 12. kolo:

Omladinac Korija – Otrovanec (Subota, 9. travnja u 16:30 h)

Sudac: L. Majstorović
Delegat: Smrček

Brana Bačevac – Turnašica (Subota, 9. travnja u 16:30 h)

Sudac: N. Vargović
Delegat: Stojanović

Stara Brezovica – Sloga Dugo Selo (Nedjelja, 10. travnja u 10:00 h)

Sudac: N. Kečkiš
Delegat: Špiranec

3. ŽNL Istok, 9. kolo: Subota, 9. travnja u 16:30 h

Orešac – Kozice

Sudac: D. Vukman
Delegat: Lisak

Vaška – Slavonac Novaki

Sudac: V. Lukac
Delegat: Vrbaslija

Miholjac GM – Meljani

Sudac: G. Loparac
Delegat: Jelić

(www.icv.hr, ts, foto: ilustracija, T. Szabo)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content