Virovitica i Suhopolje doznali suparnike na ovogodišnjem izdanju Dream Cupa u Poreču: ‘Narančasto-crni’ i ‘žuto-zeleni’ snage će odmjeriti s Osijekom, Rijekom, Istrom 1961…

Peto po redu izdanje Dream Cupa u Poreču, međunarnodnog nogometnog turnira za kategorije U-9, U-11 i U-13, održat će se i ove godine u prelijepoj Zelenoj Laguni u organizaciji tvrtki College-SportDream Sports te u suranji s Nk Jadran Poreč, a ove godine natjecanje će se održati i u kategoriji U-14.

Na ovogodišnjem turniru, koji će se održati od 17. do 19. lipnja, nastupit će mlađe uzrasne kategorije brojnih hrvatskih prvoligaša poput, između ostalih, OsijekaIstre 1961.Slaven BelupaRijeke, a sudjelovat će i ekipe iz SlovenijeBosne i Hercegovine te Češke. Ovim imenima priključit će se i dva kluba s područja Virovitičko-podravske županije, a što bolje rezultate pokušat će ostvariti virovitički ‘narančasto-crni’ i suhopoljski ‘žuto-zeleni’ mališani koji su saznali svoje suparnike.

KATEGORIJA U-9

GRUPA A: NK Jadran Poreč Plavi, NK Tabor Sežana, NK Pazinka, NK Moela
GRUPA B: NK Istra 1961, NK Posavje Krško 1, NK Buzet, NK Istra Tar
GRUPA C: NK Osijek, NK Virovitica, NK Posavje Krško 2, NK Jadran Poreč Crveni
GRUPA D: HNK Rijeka, NK Uljanik Pula, NK Jadran Poreč Bijeli, NK Novigrad

KATEGORIJA U-11 

GRUPA A: NK Osijek, NK Union Podstrana, NK HAŠK 1903, NK Virovitica, NK Jadran Poreč Crveni, NK Vrsar
GRUPA B: NK Slaven Belupo Plavi, NK Posavje Krško, NK Uljanik 1, Academica Sarajevo, NK Polet Sveta Klara, NK Istra Tar
GRUPA C: NK Istra 1961, NK Varaždin, NK Slaven Belupo 2012, NK Jadran Poreč Bijeli, NK Suhopolje, NK Novigrad
GRUPA D: HNK Rijeka, NK Jadran Poreč Plavi, NK Slaven Belupo Bijeli, NK Tabor Sežana, NK Uljanik 2, NK Buzet

KATEGORIJA U-13

GRUPA A: NK Osijek, NK Aluminij, NK Virovitica, NK Jadran Poreč Bijeli, NK Polet Sveta Klara
GRUPA B: NK Istra 1961, NK Primorac Stobreč, Academica Sarajevo, NK Varteks, NK Jadran Poreč Crveni
GRUPA C: HNK Rijeka, NK Posavje Krško, NK Varaždin 2, NK Suhopolje, NK Pazinka Pazin
GRUPA D: NK Varaždin, NK Jadran Poreč Plavi, NA Nopo Legen, NK Halubjan, NK Vrsar

KATEGORIJA U-14

GRUPA A: NK Jadran Poreč, NA Nopo Legen, FC Viktorie Prerov, NK Žminj
GRUPA B: NK Posavje Krško, NK Virovitica, NK Rovinj, NK Buzet

(www.icv.hr, mra, Dream Cup Poreč)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content