3. ŽNL ISTOK Plavi iz Jugovog Polja proslavili naslov prvaka

Nogometaši Plavih iz Jugovog Polja pobjedom u 14. kolu osigurali su naslov prvaka 3. ŽNL Istok. Dominik Kralj postigao je tri, Dino Validžić, Juraj Stupar i Teo Matovina bili su strijelci jednog pogotka za goste, dok je preostali zgoditak bio autogol Manuela Vinceka. Strijelci za Vašku bili su Nenad Matišić i Toni Brezović.

U drugoj utakmici kola sastali su se Meljani i Slavonac iz Novaka. Dinko Pandur pogodio je mrežu gostiju za 1:0 u 24. minuti, već minutu kasnije izjednačio je Alen Nikolaus, dok je prenost Slavoncu donio Dražen Ponjević u 30.. Pandur je svojim drugim golom izjendačio u 56. minuti, Domagoj Perkovac pogodio je za novo vodstvo Meljana, dok su preokret i pobjedu Slavoncu osigurali Ponjević s dva nova pogotka, odnosno Toni Nikolaus koji je bio strijelac jednog zgoditka.

Utakmica između Miholjca i Kozica nije odigrana budući da gosti nisu doputovali na utakmicu.