BLAGDAN SVETOG FLORIJANA Župan Igor Andrović uputio čestitku svim vatrogascima Virovitičko-podravske županije

Povodom Međunarodnog dana vatrogasaca i blagdana zaštitnika svetog Florijana, koji se obilježava 4. svibnja, svim vatrogaskinjama i vatrogascima s područja Virovitičko-podravske županije, župan Igor Andrović uputio je iskrene čestitke.

“Vaša hrabrost, nesebičnost i požrtvovnost nema cijene. Vama, koji prenosite istinske ljudske vrijednosti, pripada posebno mjesto u našem društvu. Uvijek ste među prvima kada treba pomoći ljudima u nevolji, štiteći i ljudske živote i imovinu stanovnika Virovitičko-podravske županije ali i ostalih dijelova Hrvatske. Svim pripadnicima javnih vatrogasnih postrojbi i dobrovoljnih vatrogasnih društava na području naše županije, upućujem jedno veliko HVALA.”

(www.vpz.hr)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content