Održano županijsko natjecanje u atletici učenika petih i šestih razreda: Virovitički ‘Brlići’ u obje konkurencije najbolji

Na atletskim terenima uz halu Viroexpo održano je županijsko natjecanje učenica i učenika petih i šestih razreda osnovnih škola u atletici.

Na natjecanju su sudjelovale po četiri ekipe u konkurenciji učenica i učenika: Vihor iz Osnovne škole Ivana Gorana Kovačića iz Gornjeg Bazja, Bilogora iz Osnovne škole Augusta Cesarca u Špišić Bukovici, Mladost iz Osnovne škole Vladimir Nazor iz Virovitice i IBM iz Osnovne škole Ivane Brlić – Mažuranić u Virovitici.

Na natjecanju su sudjelovali inače aktivni sportaši u nogometu, košarci, rukometu i atletici. U obje konkurencije prva mjesta osvojile su ekipe virovitičkog IBM-a, koje su se plasirale na Državnu završnicu u Vinkovcima.

Rezultati:

Učenici: 100 metara

1. Roko Svat – Mladost
2. Jerko Tomljanović – IBM
3. Viktor Viljevac – Bilogora

Učenici: 200 metara

1. Karlo Kuda – Mladost
2. Marko Šuper – IBM
3. Marko Dražetić – Bilogora

Učenici: 600 metara

1. Lovro zdjelar – IBM
2. Teo Grabić – Bilogora
3. David Novosel – Mladost

Bacanje vorteksa

1. Damjan Grdić – IBM
2. Adrian Gatačić – Mladost
3. Simon Majstorović – Bilogora

Medicinka

1. Lovro Vidović – IBM
2. Nikola Merkaš – Vihor
3. Ivan Pratljačić – Bilogora

Skok u dalj

1. Igor Kozlinger – IBM
2. Mihael Kaizer – Vihor
3. Leo Katić – Bilogora

Skok u vis

1. Roko Gojmerac – IBM
2. Karlo Kaizer – Vihor
3. Leon Mandić – Mladost

Štafeta 4 x 100 metara

1. IBM (Jerko Tomljanović, Lovro Vidović, Marko Šuper i Igor Kozlinger)

2. Bilogora (Viktor Viljevac, Marko Dražetić, Simon Majstorović i Leon Katić)

3. Mladost (Sven Kovačević, Adrian Gatačić, Karlo Kuda i Roko Svat)

Konačni poredak učenici:

1. IBM
2. Mladost
3. Bilogora
4. Vihor

Učenice: 100 metara

1. Bruna Majetić – Mladost
2. Leona Pavić – Bilogora
3. Antonela Kastaneti – IBM

Učenice: 200 metara

1. Tia Andrović – IBM
2. Helena Pokupić – Bilogora
3. Tena Tolušić – Mladost

Učenice: 600 metara

1. Karla Kiralj – Mladost
2. Lucija Petras – IBM
3. Antonela Gajšak – Bilogora

Bacanje vorteksa

1. Dea Klešić – IBM
2. Petra Rešetar – Bilogora
3. Tea Blažev – IBM

Medicinka

1. Nika Gverić – IBM
2. Alisa Lovreković – Mladost
3. Iva Bukvić – Vihor

Skok u dalj

1. Margareta Cenger – Mladost
2. Tea Đakić – IBM
3. Jelena Ivoš – Vihor

Skok u vis

1. Gabrijela Oklopčić – IBM
2. Ana Jagić – Bilogora
3. Martina Brnadić – Vihor

Štafeta 4 x 100 metara

1. IBM (Dea Klešić, Tia Andrović, Antonela Kastaneti i Ela Hajmaši)

2. Bilogora (Leona Pavić, Helena Pokupić, Sara Hečimović i Ana Jagić)

3. Vihor (Anamaria Andraši, Iva Bukvić, Gabrijela Tadić i Jelena Ivoš)

Konačni poredak učenice:

1. IBM
2. Bilogora
3. Mladost
4. Vihor

(www.icv.hr, mš, foto: M. Šolc)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content