Otvoreno prvenstvo TK Virovitica okupilo više od 40 malih tenisačica i tenisača u kategorijama do 8 i 10 godina starosti

Proteklog vikenda održano je otvoreno prvenstvo TK Virovitica za djevojčice i dječake u kategorijama do 8 i 10 godina starosti.

U kategoriji do 10 godina sudjelovalo je osam djevojčica i 19 dječaka, a u kategoriji do 8 godina 14 natjecatelja. Postigavši odlične rezultate, mlade tenisačice i tenisači TK Virovitica pokazali su kako se trud i rad na kraju isplate.

U kategoriji do 10 godina sestre Marenić ponovno su ostvarile zapažene rezultate. Petra je igrala veliko finale zlatne skupine te osvojila drugo mjesto i svoj prvi pehar. Lara je pobijedila u finalu srebrne skupine te osvojila prvo mjesto.

U kategoriji do 8 godina neki su domaći tenisači imali priliku prvi put sudjelovati na turniru i bili su odlični. U prvoj grupi Larisa Šakotić bila je treća, a Lea Bedeković peta.

U drugoj grupi Lara Marenić osvojila je prvo, a Dina Denac treće mjesto.

U trećoj grupi David Margeta osvojio je prvo, a Lucija Ripli drugo mjesto.