Virovitički karatist Nikola Gondi u ciparskom Limassolu nastavio odličnu formu i osvojio brončanu medalju

U subotu, 30. travnja virovitički karatist Nikola Gondi nastupio je na Youth Ligi 1 u Limassolu na Cipru, u kadetskom uzrastu +70 kilograma.

Nikola je nastavio odličnu formu i opravdao odlazak na Premijer ligu osvajanjem trećeg mjesta i brončane medalje. Nije izgubio niti jedan meč, već je bez finala ostao nakon neriješenog ishoda. No, kako je njegov suparnik prvi postigao poen, a Gondi je izjednačio, prednost prvog poena odlučila je pobjednika, pa je Virovitičanin na kraju osvojio broncu.

Svakako je ovo još jedan velik uspjeh ne samo za Nikolu Gondija, već i za Karate klub Virovitica, kao i grad Viroviticu, odnosno Virovitičko-podravsku županiju.