Male virovitičke tenisačice Lara i Petra Marenić postižu sve zapaženije rezultate: Iz Đurđevca se vratile s dva pehara i tri medalje

Proteklog vikenda, u organizaciji TK Đurđevac, održan je vrlo jak turnir u tenisu za djevojčice i dječake gdje je nastupilo više od 60 djece u kategorijama do 8, 9 i 10 godina.

Na turniru su nastupile i tenisačice TK Virovitica, Lara i Petra Marenić te ostvarile zapažene rezultate. U kategoriji do 10 godina osmogodišnja Lara osvojila je turnir u vrlo napetom finalu protiv desetogodišnje igračice Morene Križanec iz Varaždina. Sestra Petra zauzela je odlično treće mjesto.

Istog dana odigran je i turnir u kategoriji do 8 godina. U nedostatku koncentracije, Lara je osvojila drugo mjesto iza tenisača Ricarda Kolića iz TK Daruvar.

U nedjelju je odigran turnir do 9 godina gdje je Lara ponovo osvojila turnir te se ‘okitila’ drugim peharom u dva dana, a sestra Petra zauzela je odlično drugo mjesto.

Nakon izuzetno uspješnog vikenda vratile su se u Viroviticu s puno predivnih uspomena.