VIROEXPO 2022. Viroexpo 2022: Kušaj, spoznaj, oduševi se… prijavite se za degustaciju bučinog ulja u sklopu ovogodišnjeg sajma

Kušaj, spoznaj, oduševi se… – ciklus je stručno vođenih degustacija vina, meda, rakija, bučinog ulja, čaja i kolača, gdje će sudionici moći kušati i uživati u vrhunskim delicijama s područja Virovitičko-podravske županije.

Na rasporedu je šest degustacija:

  1. Bučino ulje: degustacija najkvalitetnijih bučinih ulja s područja Virovitičko-podravske županije
  2. It’s five o’clock – vrijeme je za čajeve naše županije
  3. Decanterovih 12
  4. Opijeni rakijom naše županije
  5. Medena šetnja putevima naše županije
  6. Slastice

Na sve degustacije možete se prijaviti OVDJE.

Prva degustacija Bučino ulje – degustacija najkvalitetnijih bučinih ulja s područja Virovitičko-podravske županije

“Zeleno zlato” Virovitičko-podravske županije posljednjih godina postaje iznimno popularno, kako među poljoprivrednicima, tako i među potrošačima, radi svojih izuzetno hranjivih i nutritivnih vrijednosti. Klimatski uvjeti naše županije odlični su za uzgoj tikve buče pa samim time i kvaliteta bučinog ulja se penje na ljestvici najkvalitetnijih ulja na području Republike Hrvatske. Volite li više hladno ili toplo prešano ulje, moći ćete sami procijeniti i ocijeniti na ovoj degustaciji.

Mjesto događanja: Hala Viroexpo, sajamski degustacijski paviljon

Vrijeme: petak, 2. rujna 2022. u 15.00 sati

Trajanje degustacije: 45 minuta

Kotizacija: 50,00 kuna (6,67 €)

Maksimalni broj sudionika: 15

Voditeljica degustacije: Nela Drača

Bučino ulje: OPG Špoljar Davor, OPG Ivoš Luka, OPG Gorički Mihael, Pumpkin d.o.o.

(viroexpo.com.hr, foto: ilustracija, M. Rođak)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content