Slatinski mladi hrvač Roko Ćurić zlatni na Prvenstvu Hrvatske u Varaždinu, Dorian Kajzer osvojio broncu

U nedjelju, 25. rujna u ŠSD Graberje u Varaždinu, u organizaciji Hrvačkog kluba Vindija i Hrvatskog hrvačkog saveza, održano je pojedinačno Prvenstvo Hrvatske u hrvanju slobodnim načinom za uzrast U-15.

Na natjecanju je nastupilo 84 hrvača iz 22 kluba, od kojih je Hrvački klub Slatina imao četiri predstavnika.

U kategoriji do 52 kilograma Roko Ćurić osvojio je prvo mjesto, dok je Toni Jagarinec osvojio peto mjesto. Peto mjesto osvojio je i David Vilk u kategoriji do 62 kilograma, a Dorian Kajzer treće mjesto u kategoriji do 85 kilograma.

Na prvenstvu su sudili slatinski suci Nebojša Nikšić i Dražen Kocić, a mlade slatinske hrvače je vodio trener Borivoje Kocić.